oferta
Dla firm zainteresowanych stałą współpracą przewidziane są atrakcyjne rabaty w zależności od ilości osób wymagających badań psychologicznych - od 10% -nie dotyczy badania kierowców,ochroniarzy.
Czas badań:
- Kierowcy zawodowi oraz amatorzy - badanie trwa ok. 1,5 godziny. Czas ten jest oczywiście uzależniony od aktualnego stanu zdrowia, samopoczucia oraz wieku.
- Kierowcy skierowani na badanie przez Komendę Policji na badanie należy zarezerwować ok. 1,5 godziny.
- Badania operatorów długość badania jest uzależniona od specyfiki stanowiska pracy, należy jednakże zarezerwować przynajmniej 40 minut.
- dowód osobisty,
- prawo jazdy - w przypadku badania kierowców, instruktorów, egzaminatorów, kierowców pojazdów uprzywilejowanych i tramwajów,
- skierowanie na badanie, jeśli jest wydane przez odpowiednią instytucję (starosta,pracodawca, lekarz, Policja)
BADANIE |
CENA |
Osoby ubiegające się o:
Osoby przedłużające ważność uprawnienia w zakresie prawa jazdy kategorii (transport drogowy) C1,C1+E,C,C+E, D1,D1+E,D,D+E lub pozwolenia na kierowanie tramwajem, Osoby po szkoleniu okresowym( kategoria prawa jazdy C1,C1+E,C,C+E,D1,D1+E,D,D) pracujący w transporcie drogowym. Osoby przystepujący do kursu kwalifikacji wstępnej ,przyspieszonej,uzupełniającej dla bloku programowego C1,C1+E,C,C+E,D1,D1+E,D,D. Osoby ubiegająca się o wydanie zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym lub przewożącym wartości pieniężne albo przedłużenie terminu ważności tego dokumentu,w zakresie kategorii:A1, A2, A, B1, B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E Osoby ubiegających się o wydanie licencji oraz posiadających licencję pracownika ochrony fizycznej Badaniu psychologicznemu w zakresie psychologii transportu podlegają również:
|
150zł |
Kierujący motorowerem, pojazdem silnikowym lub tramwajem, jeżeli uczestniczył w wypadku drogowym, w następstwie którego inna osoba poniosła śmierć lub doznała obrażeń, o których mowa w art. 156§1 lub art.157§1Kodeksu karnego Osoba kierująca motorowerem, pojazdem silnikowym lub tramwajem skierowana przez starostę na wniosek organu kontroli ruchu drogowego jeżeli kierujący uczestniczył w wypadku drogowym, w następstwie którego inna osoba poniosła śmierć albo doznała obrażeń, o których mowa w art. 156§1 lub art.157§1Kodeksu karnego Kierujący motorowerem, pojazdem silnikowym lub tramwajem, jeżeli: a)kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, w stanie po użyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu, b)przekroczył liczbę 24 punktów otrzymanych za naruszenie przepisów ruchu drogowego, c)w okresie próbnym popełnił co najmniej dwa wykroczenia w ruchu drogowym przeciwko bezpieczeństwu komunikacji od 19.01.2016r. d)przywrócenie uprawnienia w zakresie prawa jazdy kategorii AM,A1,A2,A,B1,B,B+E i T, wobec której wydana została decyzja o cofnięciu uprawnienia w trybie art.103 ust 1 pkt. 2 lub 3, |
150zł |
Operatorzy wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, ciężkiego (np. koparek, dźwigów), wózków widłowych, żurawi, suwnic i innego sprzętu wymagającego specjalistycznych badań psychologicznych oraz osoby pracujące na wysokości.
badania ochraniarzy
badania ochroniarzy dla grupy zorganizowanej |
200zł
200zł 200zł |
Psychologiczne badania dla:
Broń palna, myśliwska, sportowa Kto nie uzyska pozwolenia na broń? Pozwolenia na broń nie wydaje się osobom: - nie mającym ukończonych 21 lat. Wyjątek - osoby, które ukończyły 18 lat a nie przekroczyły 21, mogą starać się o pozwolenie na broń na wniosek właściwego ZO PZŁ (Ustawa o broni i amunicji Dz. U. z 1999 r. Nr 53, poz. 549 z późniejszymi zmianami). - z zaburzeniami psychicznymi, o których mowa w ustawie z dnia 19 sierpnia 1994 r. o ochronie zdrowia psychicznego (Dz. U. Nr 111, poz. 535, z 1997 r. Nr 88, poz. 554 i Nr 113, poz. 731, z 1998 r. Nr 106, poz. 668 i z 1999 r. Nr 11, poz. 95), lub o znacznie ograniczonej sprawności psychofizycznej. - wykazującym istotne zaburzenia funkcjonowania psychologicznego. - uzależnionym od alkoholu lub od substancji psychoaktywnych. - nie posiadającym miejsca zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. - co do których istnieje uzasadniona obawa, że mogą użyć broni w celach sprzecznych z interesem bezpieczeństwa lub porządku publicznego, w szczególności skazanym prawomocnym orzeczeniem sądu za przestępstwo z użyciem przemocy lub groźby bezprawnej, albo wobec, których toczy się postępowanie karne o popełnienie takiego przestępstwa (Ustawa o broni i amunicji Dz. U. z 1999 r. Nr 53, poz. 549 z późniejszymi zmianami). |
300zł od.03.10.2022 |
BADANIA WYKONUJE PSYCHOLOG:
1.Pani mgr Aneta Kozłowska tel:880851713News